fbpx

Chcesz lub musisz szybko sprzedać Mieszkanie?

Napisz do nas lub zadzwoń, a my przedstawimy darmową wycenę i odkupimy Twoją nieruchomość. Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin.

10 +

Doświadczonych osób w zespole

100% +

W pełni zadowolonych klientów

342 +

Zakupionych mieszkań lub nieruchomości

600 +

Spotkań z klientami w sprawie sprzedaży

Jak to wygląda?

Co dokładnie skupujemy?

Skup nieruchomości
01

Skup nieruchomości

Skupujemy nieruchomości wszelkiego rodzaju. Są to domy, mieszkania, lokale usługowe, grunty, działki oraz wiele innych. Skupujemy lokale, które mają różne problemy prawno- organizacyjne, które są zadłużone, których sytuacja prawna nie jest jasna. Skupujemy udziały w nieruchomościach w sytuacjach, gdy współwłaściciele nie zgadzają się na sprzedaż całości. Tym samym nasza oferta jest bardzo uniwersalna, dostosowana do oczekiwań rynku. Dokonujemy skupu nieruchomości niezależnie od jej charakteru oraz regionu kraju/ wielkości miejscowości.

Skup zadłużonych mieszkań
02

Skup zadłużonych mieszkań

Pozornie rzecz ujmując sprzedaż mieszkania, które jest zadłużone, jest niezwykle trudne, a nawet niemożliwe. Jednakże nie w każdej sytuacji. Na rynku funckjonuje wiele podmiotów, które między innymi dokonują skupu mieszkań zadłużonych. Do tych podmiotów zalicza się także nasza firma. Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji? Przede wszystkim klient uzyskuje uczciwą cenę za mieszkanie obciążone długami. Zasadniczo bardzo trudno mu będzie uzyskać lepszą cenę od innego nabywcy. W kontakcie z naszym podmiotem klient może liczyć na minimum formalności, na szybką wycenę na podstawie danych zawartych w wypełnionym na naszej stronie internetowej formularzu. Warto podkreślić, iż jeśli dane zadłużone mieszkanie zostanie poddane licytacji komorniczej, to może ono zostać sprzedane za zaledwie 2/3 lub 3/4 swojej wartości. Skupujemy mieszkania niezależnie od wysokości zadłużenia. Posiadamy bowiem niezbędne doświadczenie oraz instrumenty, aby tego typu lokale następnie z zyskiem sprzedać.

Skup nieruchomości z problemami
03

Skup nieruchomości z problemami

Nie każde mieszkanie, nie każdy lokal jest lśniący, wyremontowany i pozbawiony wszelkich wad. Nasza firma jest w stanie jednak zaradzić sytuacji, w której dany lokal jest obciążony jakąkolwiek wadą prawną lub techniczną. Obszarem naszych działań jest także skup mieszkań wymagających remontu ( bez względu na jego zakres), a także skup nieruchomości obciążonych długami, stanowiących współwłasność, obciążonych hipoteką czy też obłożonym postępowaniem komorniczym. Skup mieszkań posiadających pewne problemy charakteryzuje się również tym że dokonujemy skupu lokali położonych w nieatrakcyjnej czy też nawet dosyć niebezpiecznej okolicy. Nasza oferta jest nie tylko uniwersalna w tym względzie, ale równocześnie także dosyć atrakcyjna pod względem finansowym. Oferujemy bowiem ceny, które w sprzedaży bezpośredniej byłyby niemalże niemożliwe do uzyskania.

Skup innych nieruchomości
04

Skup innych nieruchomości

Pod pojęciem innych nieruchomości kryją się obiekty niemieszkaniowe. Skup nieruchomości niemieszkaniowych to również specjalność naszego doświadczonego zespołu. Jeśli chodzi o całą procedurę zakupu, to przebiega ona w taki sam sposób jak w przypadku mieszkań oraz domów. Nasz klient otrzymuje po przedstawieniu zapytania odnoszącego się do danej nieruchomości, otrzymuje od nas propozycję ceny za daną nieruchomość. Jeśli ją zaakceptuje, w ekspresowym tempie załatwiamy wszelkie formalności i finalnie podpisujemy stosowne dokumenty w kancelarii notarialnej. Skup nieruchomości niemieszkaniowych podobnie jak w przypadku innych nieruchomości odbywa się bez względu na stan techniczny oraz stan prawny.

Sprawdź jak wygląda

Procedura sprzedaży

Working Process 1
Zadzwoń lub napisz do nas, jeżeli chciałbyś sprzedać nieruchomość

Zadzwoń lub napisz do nas, jeżeli chciałbyś sprzedać nieruchomość

Working Process 2
Wycenimy Twoją nieruchomość do 24 godzin

Wycenimy Twoją nieruchomość do 24 godzin

Working Process 3
Wypłacimy Tobie zaliczkę i podpiszemy umowę wstępną

Wypłacimy Tobie zaliczkę i podpiszemy umowę wstępną

Working Process 4
Spotkanie u Notariusza i wypłata ustalonej ceny

Spotkanie u Notariusza i wypłata ustalonej ceny

Skup nieruchomości - to najlepsze rozwiązanie

Jeżeli zależy Ci na czasie i szybkim przypływie gotówki ze sprzedaży nieruchomości skup nieruchomości to idealne rozwiązanie. Oferujemy doświadczenie, szybkość działania i zawsze najlepsze efekty. Działamy w oparciu o rzetelną wiedzę i dbamy o zadowolenie każdego klienta.

Kiedy nie warto działać na własną rękę?

Jeżeli chcesz szybko sprzedać nieruchomość, lecz sytuacja jest utrudniona, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która prowadzi. Warto skorzystać z profesjonalnych usług firm, które zajmują się skupem nieruchomości. Profesjonaliści poradzą sobie z każdą sytuacją:

Najnowsze informacje

Blog

Umowa dożywocia –

Najkrócej rzecz ujmując umowa dożywocia jest pewnym sposobem na to,

Read More

Home staging

Pojęcie home staging może brzmieć nieco tajemniczo. W rzeczywistości pod

Read More

Najem okazjonalny

Najem nieruchomości jest tym elementem, z którego korzysta wiele osób.

Read More
Call Now ButtonZadzwoń do nas!